Prostorný ateliér 2+kk, 43 m² - Brno - Veveří
Brno - VeveříDispozicePlochaPodlaží
Údolní 400/362+kk43 m²1. NP
Byt 3
dolní 201.B_16
dolní 201.B_17
101
1

Dovolujeme si vám nabídnout kompletně zrekonstruovaný ateliér v blízkosti centra Brna na adrese Údolní 36 v bytovém domě, který prochází celkovou rekonstrukcí.

Obytný prostor s kuchyňským koutem má výměru 18,3 m2, chodba 5,6 m2, pokoj 11 m2, koupelna 3,7 m2 a WC 1,4 m2. Na této ploše naleznou obyvatelé ateliéru vše, co potřebují pro pohodlné užívání. V ateliéru bude mimo jiné nová koupelna, okna, dveře a vyměněny rozvody inženýrských sítí. Náklady na užívání budou vzhledem k celkové modernizaci bytového domu nižší, tento ateliér tedy představuje i ideální volbu pro jeho pronajímání.

Bytový dům
Projekt spočívá v kompletní rekonstrukci bytových a nebytových jednotek i společných částí domu s využitím propojení původních prvků s moderními. Nad stávajícími byty vznikne dvoupodlažní bytová nástavba s krásným výhledem na panoráma města s dominantou hradu Špilberk.
Byty v 2. až 4. podlaží prochází generální opravou včetně nových koupelen, rozvodů inženýrských sítí a výměny oken. V bytovém domě dojde k vybudování společné kotelny, výtahu, sklepů, kočárkárny a v neposlední řadě střešní terasy společné pro vlastníky bytů. Nová fasáda a rekonstrukce společných částí budovy včetně dvorního prostoru dodá domu svěží vzhled.
Byty i ateliéry se prodávají bez kuchyňské linky a zařizovacích předmětů (vyjma sanity v koupelně).

Bonusem mimo střešní terasu bude i klidová zóna v podobě upraveného dvora s dominantou vzrostlého stromu. Na tomto místě mohou obyvatelé domu relaxovat mimo ruch města.

Lokalita
Bytový dům se nachází jen pár minut pěšky od centra města, kam se ještě rychleji dostanete tramvají č. 4 se zastávkou 100 m od bytového domu. Stejně rychle však utečete před ruchem města do oblíbeného parku Kraví hora, kde naleznete nejen oddych v přírodě, ale také hvězdárnu, planetárium, sportoviště a bazén. Hrad Špilberk, který lze vidět z vyšších pater bytového domu, je téměř na dosah ve vzdálenosti 1 km. V blízkosti bytového domu naleznete veškerou občanskou vybavenost.

kontakt Kontaktujte nás
Cena
prodáno
Základní informace
Poznámka k ceněvčetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieByty 2+kk
LokalitaÚdolní 400/36, Brno - Veveří
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná43 m²
Plocha podlahová43 m²
Počet podlaží5
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Poloha objektuRohový
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB382 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
Vybavení
ZařízenýNe
Výtahano
DopravaMHD
TopeníÚstřední plynové

Kontakt

Patříme do skupiny
SPOLEČNĚ A POCTIVĚ