Byt 2+kk s lodžií, 53,5 m² - Brno - Veveří
Brno - VeveříDispozicePlochaPodlaží
Údolní 400/362+kk53m²5. NP
3
4
Byt 502
1
2

Dovolujeme si Vám nabídnout byt 2+kk v blízkosti centra Brna na adrese Údolní 36. Tento byt ocení zejména lidé, kteří mají rádi odpolední slunce. Nově vznikající byt se nachází v nástavbě bytového domu (byt č. 502 v 5. nadzemním podlaží).

Bytový dům v současnosti dostává nový, moderní vzhled a nabídne atraktivní městské bydlení. Střešní terasa, kde si vychutnáte ranní kávu s pohledem na město i klidová zóna v podobě upraveného dvoru se vzrostlým stromem, to vše pro vás bude připraveno.

Dispozice tohoto prostorného bytu (53,5 m2) přináší pohodlné a moderní bydlení pro dvě osoby. Ze vstupní chodby se dostanete do všech místností: ložnice, obývacího pokoje i koupelny s toaletou. Z obývacího pokoje je přístupná prostorná lodžie jako stvořená pro odpolední opalování a podvečerní posezení.

Bytový dům
Byty v 2. až 4. podlaží prochází generální opravou. V bytovém domě došlo k vybudování společné kotelny, výtahu, kočárkárny a sklepů. Nová fasáda a rekonstrukce společných částí budovy dodá domu svěží vzhled. Rekonstrukce společných částí domu využívá propojení původních prvků s moderními.
Byty se prodávají bez kuchyňské linky, vestavěných skříní a zařizovacích předmětů (vyjma sanity v koupelně).

Lokalita
Bytový dům se nachází jen pár minut pěšky od centra města, kam se ještě rychleji dostanete tramvají č. 4 se zastávkou 100 m od bytového domu. Stejně rychle však utečete před ruchem města do oblíbeného parku Kraví hora, kde naleznete nejen oddych v přírodě, ale také hvězdárnu, planetárium, sportoviště a bazén. Hrad Špilberk, který lze vidět z vyšších pater bytového domu, je téměř na dosah ve vzdálenosti 1 km. V blízkosti bytového domu naleznete veškerou občanskou vybavenost.

kontakt Kontaktujte nás
Cena
rezervováno
Základní informace
Poznámka k ceněvčetně provize, včetně právního servisu
KategorieByty 2+kk
LokalitaÚdolní 400/36, Brno - Veveří
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná53 m²
Plocha podlahová55 m²
Počet podlaží7
Podlaží umístění5
Stav objektuNovostavba
BudovaSmíšená
Poloha objektuRohový
ZástavbaObchodní a obytná
Rok kolaudace2021
Rok výstavby2020
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB382 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
Vybavení
ZařízenýNe
Výtahano
Lodžieano (6m²)
Sklepano (2m²)
DopravaMHD
TopeníÚstřední plynové

Kontakt

Patříme do skupiny
SPOLEČNĚ A POCTIVĚ