Prostorný byt 1+kk, 43 m² - Brno - Veveří
Brno - VeveříDispozicePlochaPodlaží
Údolní 400/361+kk43 m²3. NP
byt_02_final
dolní 36
Střecha
Dvorek_03
Byt 1+kk_3.NP

Dovolujeme si vám nabídnout kompletně rekonstruovaný byt 1+kk v blízkosti centra Brna na adrese Údolní 36. Byt se nachází v třetím nadzemním podlaží cihlového bytového domu, kde právě probíhá celková rekonstrukce. Výsledkem bude moderní bytový dům poskytující kvalitní bydlení s dostupnou občanskou vybaveností.

Střešní terasa, kde si vychutnáte ranní kávu s pohledem na město i klidová zóna v podobě upraveného dvoru se vzrostlým stromem, to vše pro vás bude připraveno.

Nabízený byt 1+kk je vhodný pro dvě osoby, neboť vzhledem k podlahové ploše bytu 43 m2 lze oddělit obývací a spací část. Obývací pokoj s kuchyňským koutem má výměru 28,2 m2, chodba 8,4 m2, koupelna 4,6 m a WC 1,4 m2. Na této ploše naleznou obyvatelé bytu vše, co potřebují pro pohodlné bydlení. Díky dvěma oknům na západní stranu je obývací prostor krásně světlý. V bytě bude mimo jiné nová koupelna, okna, dveře a vyměněny rozvody inženýrských sítí. K bytu náleží sklepní kóje. Náklady na bydlení budou vzhledem k celkové modernizaci bytového domu nižší, tento byt tedy představuje i ideální volbu pro jeho pronajímání.

Bytový dům

Projekt spočívá v kompletní rekonstrukci bytových a nebytových jednotek i společných částí domu s využitím propojení původních prvků s moderními. Nad stávajícími byty vznikne dvoupodlažní bytová nástavba s krásným výhledem na panoráma města s dominantou hradu Špilberk.

Byty v 2. až 4. podlaží prochází generální opravou včetně nových koupelen, rozvodů inženýrských sítí a výměny oken. V bytovém domě dojde k vybudování společné kotelny, výtahu, sklepů, kočárkárny a v neposlední řadě střešní terasy společné pro vlastníky bytů. Nová fasáda a rekonstrukce společných částí budovy včetně dvorního prostoru dodá domu svěží vzhled.
Byty se prodávají bez kuchyňské linky a zařizovacích předmětů (vyjma sanity v koupelně).

Bonusem mimo střešní terasu bude i klidová zóna v podobě upraveného dvora s dominantou vzrostlého stromu. Na tomto místě mohou obyvatelé domu relaxovat mimo ruch města.

Lokalita
Bytový dům se nachází jen pár minut pěšky od centra města, kam se ještě rychleji dostanete tramvají č. 4 se zastávkou 100 m od bytového domu. Stejně rychle však utečete před ruchem města do oblíbeného parku Kraví hora, kde naleznete nejen oddych v přírodě, ale také hvězdárnu, planetárium, sportoviště a bazén. Hrad Špilberk, který lze vidět z vyšších pater bytového domu, je téměř na dosah ve vzdálenosti 1 km. V blízkosti bytového domu naleznete veškerou občanskou vybavenost.

kontakt Kontaktujte nás
Cena
prodáno
Základní informace
Poznámka k ceněvčetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieByty 1+kk
LokalitaÚdolní 400/36, Brno - Veveří
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná43 m²
Plocha podlahová45 m²
Počet podlaží5
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Poloha objektuRohový
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB382 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
Vybavení
ZařízenýNe
Výtahano
Sklepano (2 m²)
DopravaMHD
VodaDálkový vodovod
TopeníÚstřední plynové

Kontakt

Patříme do skupiny
SPOLEČNĚ A POCTIVĚ